logo OGRÓD DENDROLOGICZNY PRZELEWICE

Aktualności

 • 23SIE

  2016

  Pożegnanie wakacji - ,,ostatnie ognisko’’

  W dniu 27 sierpnia 2016 roku w godzinach od 10.00 do 18.00 udostępnione zostanie dla gości ogrodu ognisko przy mauzoleum . Zapewniamy miejsce (gratis) oraz rozpalenie. Prowiant oraz obsługa we własnym zakresie. Szczegółowe informacje przy wejściu do Ogrodu lub pod nr tel. 91 564 30 80.

  Dodatkowo w tym dniu:

  Wystawa w godzinach otwarcia
  Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach
  od 9.00 do 19.00

  Serdecznie zapraszamy!

 • 23SIE

  2016

  Galeria zdjęć - sierpień

  Kliknij więcej aby zobaczyć pozostałe zdjęcia!

 • 22SIE

  2016

  Królowa Puszczy Barlineckiej odwiedza Ogród Dendrologiczny w Przelewicach

  3 września Królowa Puszczy Barlineckiej wraz z orszakiem skrzatów przybędzie do naszego Ogrodu. Wszystkich, którzy tego dnia przyjadą do Przelewic, zachęcamy do przybycia w stroju inspirowanym drzewami. Spodnie w prążki jak kora klonu pensylwańskiego i koszulka w kolorze jego pędów? A może spódnica ze sznureczków jak pędy brzozy i zielona bluzeczka w kształcie brzozowego liścia? Najciekawsze i najlepiej uzasadnione stylizacje nagrodzimy w konkursie na „Najładniejszy Strój Inspirowany Drzewami. Natomiast tych, którzy nie zdążą zaopatrzyć się w odpowiedni kostium, zapraszamy do szukania inspiracji na przyszłość i udziału w grze terenowej oraz pozostałych atrakcjach przewidziany na ten dzień realizowanych w ramach operacji pn. „PARKI-DRZEWA-LASY” dofinansowanej ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

  Serdecznie zapraszamy!

 • 01SIE

  2016

  Wystawa obrazów "Drzewa"

  Zapraszamy Państwa do odwiedzin i podziwiania wystawy obrazów "Drzewa" autorstwa Bronisława Pilicha, które przez cały sierpień wystawione będą w sali pałacu w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach.

   

Menu strony

 • Wspólny Region
  Wspólne Cele

  logo projektu

  Współfinansowane przez Unię Europejską
  (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego)

  Partner w projekcie: "Zamierzenie modelowe Sieć Atrakcji POMERANIA"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia