logo OGRÓD DENDROLOGICZNY PRZELEWICE

Aktualności

 • 21KWI

  2020

  Szanowni Państwo
  Kancelaria prawna obsługująca gminę Przelewice wyraziła opinię, że skoro działalność Ogrodu Dendrologicznego jest zaklasyfikowana w PKD 91.04, a §8 ust.1 pkt 2 i §9 ust.1 pkt 1 rozporządzenia zabrania działalności podmiotów sklasyfikowanych w dziale 91.0, to Ogród nie może obecnie prowadzić działalności związanej z udostępnianiem ogrodu dla zwiedzających, niezależnie od zapisów w innych paragrafach.

  W związku z tym informujemy, że do czwartku 23.04 pozostajemy zamknięci w oczekiwaniu na doprecyzowanie rozporządzenia lub wydanie interpretacji dającej nam pewność legalnego działania.

  Jednocześnie informujemy, że jeśli Ogród zostanie otwarty na najbliższy weekend, to tylko dla turystów indywidualnych, bez działalności gastronomicznej i bez oranżerii (zgodnie z treścią pozostałych paragrafów rozporządzenia).

  Nadal prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość

 • 17KWI

  2020

  Szanowni Państwo


  Ponieważ wciąż nie są nam znane ostateczne wytyczne dotyczące ewentualnego otwarcia ogrodów botanicznych, informujemy, że w poniedziałek 20 kwietnia nasze arboretum będzie nadal zamknięte. Liczymy na to, że tego dnia będziemy już mogli poinformować Państwa, kiedy i na jakich warunkach nasz ogród będzie dostępny.


  Prosimy o cierpliwość i zrozumienie.

  I żeby ten czas uprzyjemnić zapraszamy na kolejny foto spacer po naszym Arboretum.

   

   

   

   

   

   

 • 10KWI

  2020

  Wiosna wkoło

  Pomimo słońca to odczuwa się chłód w powietrzu. Roślinom to jednak nie przeszkadza i z każdym dniem pojawiają się nowe kwiaty. To ostatni wirtualny spacer przed przerwą świąteczną. Na kolejny zapraszamy tuż po dniach wolnych. 

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 • 09KWI

  2020

Menu strony

 • Wspólny Region
  Wspólne Cele

  logo projektu

  Współfinansowane przez Unię Europejską
  (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego)

  Partner w projekcie: "Zamierzenie modelowe Sieć Atrakcji POMERANIA"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia