logo OGRÓD DENDROLOGICZNY PRZELEWICE

Aktualności

 • 31MAR

  2015

  Podziękowania

  Szanowni Państwo

  Dzień 31. marca 2015 roku jest moim ostatnim dniem pracy w Ogrodzie  Dendrologicznym w Przelewicach.

  Nie jest łatwo rozstać się z ludźmi i miejscem, z którym byłam związana 19 lat.

  Serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom i partnerom Ogrodu, koleżankom i kolegom z Urzędu Gminy w Przelewicach, byłym Wójtom i wszystkim, z którymi łączyła mnie nie tylko  wspólna praca na rzecz Ogrodu, ale również sympatyczne i przyjacielskie kontakty. Entuzjazm i radość z tego co wspólnie tworzyliśmy daje wielką satysfakcję i jest dowodem, że wspólnie można wiele osiągnąć.

  Równocześnie z okazji Świąt Wielkiej Nocy składam wszystkim najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt w atmosferze domowego ciepła oraz wesołego „Alleluja”.

  Z wyrazami szacunku

  Maria Jolanta Syczewska
  Dyrektor Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach

 • 12LUT

  2015

  Promocja na bilety wstępu oraz zajęcia edukacyjne trwa!

 • 04LUT

  2015

  Pomorze Zachodnie Romantycznie – plebiscyt

  W Przelewickim Arboretum zakochanych wita z całą dostojnością XIX wieczny pałac, przypominający ten myśliwiecki z warszawskich łazienek. A za nim... Za nim znajduje się labirynt przepięknych parkowych alejek otoczonych bogactwem rzadkiej flory i fauny. Wyraźną iskrę romantyzmu poczujemy po przejściu przez "bramę snów" objęciu swojego partnera lub partnerki na ławeczce w "ogrodzie japońskim".

  Szanowni Państwo,

  Miłośnicy Ogrodów i nasi Przyjaciele. Zachęcamy do głosowania w plebiscycie na „Najbardziej romantyczne miejsce na Pomorzu Zachodnim”. Mamy nadzieję, że Pawilon Japoński wraz z otaczającą go piękną przyrodą (poz. 16 plebiscytu) w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach w pełni na to zasługuje. Dziękujemy za Wasze głosy, które możemy oddawać zgodnie z regulaminem co 24 godziny na stronie www.azpomorze.pl.

  Z serdecznym i romantycznym pozdrowieniem
  Maria Jolanta Syczewska
  Dyrektor Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach
  wraz z całą załogą.

  www.ogrodprzelewice.pl

 • 12STY

  2015

  Karta dużej rodziny

  Od 1 stycznia 2015 roku w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach honorowana jest KARTA DUŻEJ RODZINY. Po okazaniu karty przysługuje 10% zniżki na zakup biletów do Ogrodu oraz Oranżerii.

  Serdecznie zapraszamy
  Maria Jolanta Syczewska
  Dyrektor Ogrodu

Menu strony

 • Wspólny Region
  Wspólne Cele

  logo projektu

  Współfinansowane przez Unię Europejską
  (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego)

  Partner w projekcie: "Zamierzenie modelowe Sieć Atrakcji POMERANIA"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia