logo OGRÓD DENDROLOGICZNY PRZELEWICE

Aktualności

 • 12LUT

  2015

  Promocja na bilety wstępu oraz zajęcia edukacyjne trwa!

 • 04LUT

  2015

  Pomorze Zachodnie Romantycznie – plebiscyt

  W Przelewickim Arboretum zakochanych wita z całą dostojnością XIX wieczny pałac, przypominający ten myśliwiecki z warszawskich łazienek. A za nim... Za nim znajduje się labirynt przepięknych parkowych alejek otoczonych bogactwem rzadkiej flory i fauny. Wyraźną iskrę romantyzmu poczujemy po przejściu przez "bramę snów" objęciu swojego partnera lub partnerki na ławeczce w "ogrodzie japońskim".

  Szanowni Państwo,

  Miłośnicy Ogrodów i nasi Przyjaciele. Zachęcamy do głosowania w plebiscycie na „Najbardziej romantyczne miejsce na Pomorzu Zachodnim”. Mamy nadzieję, że Pawilon Japoński wraz z otaczającą go piękną przyrodą (poz. 16 plebiscytu) w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach w pełni na to zasługuje. Dziękujemy za Wasze głosy, które możemy oddawać zgodnie z regulaminem co 24 godziny na stronie www.azpomorze.pl.

  Z serdecznym i romantycznym pozdrowieniem
  Maria Jolanta Syczewska
  Dyrektor Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach
  wraz z całą załogą.

  www.ogrodprzelewice.pl

 • 12STY

  2015

  Karta dużej rodziny

  Od 1 stycznia 2015 roku w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach honorowana jest KARTA DUŻEJ RODZINY. Po okazaniu karty przysługuje 10% zniżki na zakup biletów do Ogrodu oraz Oranżerii.

  Serdecznie zapraszamy
  Maria Jolanta Syczewska
  Dyrektor Ogrodu

 • 08GRU

  2014

  Oferta specjalna

  Informujemy, że od 3 listopada bilet wstępu do Ogrodu Dendrologicznego wraz z Oranżerią nabyć można w cenie 8,00 zł dla wszystkich.

  Dodatkowo grupy zainteresowane zajęciami edukacyjnymi nie ponoszą z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat (zajęcia w cenie biletu wstępu!) warunkiem skorzystania z tej promocji jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna pod nr tel. 91 56 43 080. Oferta ważna do 31 marca 2015 r.

  Od 1 listopada 2014 r. do 14 kwietnia 2015 r. Ogród czynny jest od pn-pt w godz. 9.00-15.00. Serdecznie zapraszamy! 

Menu strony

 • Wspólny Region
  Wspólne Cele

  logo projektu

  Współfinansowane przez Unię Europejską
  (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego)

  Partner w projekcie: "Zamierzenie modelowe Sieć Atrakcji POMERANIA"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia