logo OGRÓD DENDROLOGICZNY PRZELEWICE

Aktualności

 • 23CZE

  2016

  Koncert 26.06.2016 godz. 13.00

 • 15CZE

  2016

  XX Dni Kultury Ukraińskiej

  Szanowni Państwo, w przypadku niekorzystnych  warunków atmosferycznych  koncert zespołu LUIKU odbędzie się w  Gminnym Centrum Kultury w Przelewicach. Za  ewentualną zmianę miejsca koncertu przepraszamy!

 • 22MAJ

  2016

  Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej

  Ogrody botaniczne na całym świecie angażują się w działania na rzecz ochrony różnorodności biologicznej. Każdy, kto chciałby dowiedzieć się, jak to zadanie realizuje Ogród Dendrologiczny w Przelewicach może skorzystać 22 maja o godzinie 13.00 z tematycznego oprowadzania po arboretum. Chętni mogą zgłaszać chęć skorzystania z oprowadzania w kasie biletowej przy zakupie biletu. Oferta nie dotyczy grup zorganizowanych. Oprowadzanie będzie przeprowadzone dla nie więcej niż  35 osób.

 • 18GRU

  2015

  Zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek

  Zapraszamy wszystkich na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru Collegium Maiorum ze Szczecina. Koncert odbędzie się w niedzielę 20 grudnia o godz. 16:00 w sali koncertowej Pałacu w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach.

  To ostatni już koncert z cyklu "Przelewickie spotkania z kulturą", realizowanego w ramach programu Kultura Dostępna i sfinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz z budżetu Gminy.
   

Menu strony

 • Wspólny Region
  Wspólne Cele

  logo projektu

  Współfinansowane przez Unię Europejską
  (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego)

  Partner w projekcie: "Zamierzenie modelowe Sieć Atrakcji POMERANIA"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia