logo OGRÓD DENDROLOGICZNY PRZELEWICE

Aktualności

 • 22LIP

  2016

  To był piękny letni koncert!

  Za nami koncert pięknej muzyki kameralnej w wykonaniu Baltic Neopolis Quartet oraz solistki grającej na gitarze Miriam Rodriguez Brüllová.

  „Od ćwierćwiecza trwa współpraca krajów Czworokąta Wyszehradzkiego. Artyści z Czech, Polski, Słowacji i Węgier chcą nawzajem podarować naszym narodom swą sztukę i muzykę. To niepowtarzalna okazja usłyszenia sąsiadów z Europy Środkowej – zarówno w roli kompozytorów, jak i wykonawców.” (z folderu festiwalowego)

  Sobotni koncert odbył się w atmosferze prawdziwego lata, wśród pięknej przyrody Przelewickiego Ogrody. Nie zabrakło także udziału stałych lokatorów Ogrodu – majestatycznych pawi. Jesteśmy szczęśliwi, że Przelewice znalazły się  na szlaku muzycznym Baltic Neopolis Festival i mamy nadzieję, że to początek nowej muzycznej tradycji.

  Koncert został zorganizowany przy współudziale Gminy Przelewice, Gminnej Biblioteki Publicznej w Przelewicach, Gminnego Centrum Kultury oraz Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach.

  Magdalena Soska

 • 06LIP

  2016

  Zapraszamy na letni koncert do Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach!

  16 lipca, w sobotę o godz. 15 odbędzie się koncert Baltic Neopolis Quartet w ramach cyklu koncertów Baltic Neopolis Festival.

  Wraz Kwartetem wystąpi solistka grająca na gitarze Miriam Rodriguez Brüllová.

  Koncert jest organizowany we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Przelewicach.

  Wstęp na koncert jest wolny.

  Zapraszamy!

 • 23CZE

  2016

  Koncert 26.06.2016 godz. 13.00

 • 15CZE

  2016

  XX Dni Kultury Ukraińskiej

  Szanowni Państwo, w przypadku niekorzystnych  warunków atmosferycznych  koncert zespołu LUIKU odbędzie się w  Gminnym Centrum Kultury w Przelewicach. Za  ewentualną zmianę miejsca koncertu przepraszamy!

Menu strony

 • Wspólny Region
  Wspólne Cele

  logo projektu

  Współfinansowane przez Unię Europejską
  (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego)

  Partner w projekcie: "Zamierzenie modelowe Sieć Atrakcji POMERANIA"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia