logo DER DENDROLOGISCHE GARTEN IN PPRZELEWICE

Aktuell

 • 16PAŹ

  2017

  Zagadka dendrologiczna

  Lubisz przyrodę, rośliny, jesteś zapalonym ogrodnikiem? Jeżeli tak, to na pewno znasz odpowiedź :) Mamy dla Ciebie zagadkę dendrologiczną.

  Co to jest za gatunek?

  Wśród prawidłowych odpowiedzi wylosujemy osobę, która w nagrodę otrzyma jednorazową, darmową wejściówkę do Ogrodu wraz z osobą towarzyszącą. Co miesiąc będziemy umieszczać zdjęcia roślin z kolekcji ogrodu a Twoim zadaniem będzie podanie prawidłowej odpowiedzi do końca każdego miesiąca. O wygranej dowiesz się na początku kolejnego miesiąca.

  Prosimy pisać nazwy roślin po polsku i po łacinie w komentarzu na naszym profilu www.facebook.com

  Powodzenia!

 • 12PAŹ

  2017

  Plener malarski 2017

  Plener malarski "Ogrody Tysiąca Barw" zakończył się wernisażem w sobotę i wystawą prac w niedzielę. Obrazy odjechały wraz z artystami, a nam pozostały wspomnienia, wrażenia i zdjęcia. Zapraszamy do obejrzenia fotograficznej relacji z pleneru: obiektywy uchwyciły artystów przy pracy, podczas spacerów i posiłków, gotowe obrazy i oczywiście sam wernisaż. Na deser zdjęcia ze wspólnego z mieszkańcami Przelewice malowania obrazu w niedzielę. 
  Zdjęcia udostępniła Katarzyna Mielcarek za co bardzo dziękujemy. A artystów zapraszamy do częstszych odwiedzin - przyroda właśnie chwyta pędzel jesiennych przebarwień i z dnia na dzień zmienia kolorystykę arboretum.
   

 • 06PAŹ

  2017

  Wernisaż

 • 06PAŹ

  2017

  Szkody po Ksawerym

  Dziś - 6.10.2017 - od rana sprzątamy po Ksawerym. I jeszcze długo sprzątać będziemy. Połamane gałęzie, kilka wykrotów, na szczęście szkód w kolekcji jest mniej niż mogliśmy się spodziewać po sile i kierunku wiatru. Kilka przykładów na zdjęciach.

Seitenmenü

 • gemeinsame Region
  gemeinsame Ziele

  logo projektu

  Kofinaziert aus Mitteln der Europäischen Union
  (Europäischer Fonds für Regionale Entwicklung)

  Ein Hinwels zum Projkt: "Partner im Projekt Modellvorhaben POMERANIA Erlebnisnetzwerk"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia