logo DENDROLOGICAL GARDEN IN PPRZELEWICE

News

 • 10LIP

  2018

  Album "Pędzlem wyobraźni, szpadlem gospodarności..."

 • 10LIP

  2018

  Dofinansowania z WFOŚiGW w Szczecinie

 • 06LIP

  2018

  Światowy Jazz w Przelewicach!

  Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Niedzielne Koncerty Pałacowe. Tym razem proponujemy porządną dawkę światowego JAZZU.

  W drodze na festiwal Jazz on the Dnieper (Ukraina), zatrzymają się w Przelewicach, aby dać koncert. Polski klimat, amerykańskie jazzowe brzmienie z japońskim akcentem!

  Wystąpi kwintet polskiego saksofonisty w międzynarodowym składzie:

  Sylwester Ostrowski (PL) – saksofon tenorowy, Freddie Hendrix (USA) – trąbka, Miki Hayama (JPN) – fortepian, Essiet Okon Essiet (USA) – bass, Eric Allen (USA) – perkusja.

  W programie: muzyka Fryderyka Chopina w jazzowym brzmieniu, polska narodowa pieśń, światowy standard jazzowy „Take 5” z repertuaru Kwintetu Dave’a Brubeck’a, oryginalne kompozycje, nie zabraknie też akcentu japońskiego. Zapowiada się prawdziwa uczta!

  Koncert odbędzie się tradycyjnie w niedzielę 15 lipca, w Pałacu Ogrodu Dendrologicznego, wyjątkowo o godz. 14:00 (tu ukłon w stronę kibiców Mundialu).

  Do udziału w koncercie uprawnia bilet wstępu do Ogrodu Dendrologicznego.Rezerwacja miejsc siedzących na profilu FB Ogrodu Kultury

  Koncert odbędzie się dzięki wsparciu Firmy YAMAHA i Salonu Muzycznego FAN ze Szczecina. Podczas koncertu będziemy prowadzić zbiórkę funduszy w ramach Akcji „Fortepian dla Przelewic”.

 • 03LIP

  2018

  OSP Przelewice zaprasza!

Page menu

 • Common region
  Common targets

  logo projektu

  Co-financed by the European Union
  (European Regional Development Fund)

  Partner in project: "The target of Attraction Network Model POMERANIA"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia