logo DENDROLOGICAL GARDEN IN PPRZELEWICE

News

 • 14STY

  2015

  "Zdrowa roślina, zdrowy człowiek, zdrowy świat"

  W tym roku wszystko w Ogrodzie będzie się działo pod hasłem zdrowia. Zapraszamy na specjalne zajęcia dotyczące wpływu roślin na ludzkie zdrowie, aktywnego wypoczynku na łonie natury, technik ogrodniczych i terapeutycznego znaczenia ogrodnictwa.

  W arboretum mamy trasy Nordic Walking, oprócz spacerów można tu też ćwiczyć bieganie, gimnastykę, a na łące przy ognisku zagrać w piłkę.

  Zdrowy ogród to nie tylko zdrowe rośliny, ale także zdrowa gleba. Będzie się u nas można dowiedzieć jak zadbać o równowagę ekologiczną w swoim ogrodzie i co robić w trudnych przypadkach.

 • 13STY

  2015

  Spacerkiem po Ogrodzie - Styczeń

 • 12STY

  2015

  Karta dużej rodziny

  Od 1 stycznia 2015 roku w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach honorowana jest KARTA DUŻEJ RODZINY. Po okazaniu karty przysługuje 10% zniżki na zakup biletów do Ogrodu oraz Oranżerii.

  Serdecznie zapraszamy
  Maria Jolanta Syczewska
  Dyrektor Ogrodu

 • 08GRU

  2014

  Oferta specjalna

  Informujemy, że od 3 listopada bilet wstępu do Ogrodu Dendrologicznego wraz z Oranżerią nabyć można w cenie 8,00 zł dla wszystkich.

  Dodatkowo grupy zainteresowane zajęciami edukacyjnymi nie ponoszą z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat (zajęcia w cenie biletu wstępu!) warunkiem skorzystania z tej promocji jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna pod nr tel. 91 56 43 080. Oferta ważna do 31 marca 2015 r.

  Od 1 listopada 2014 r. do 14 kwietnia 2015 r. Ogród czynny jest od pn-pt w godz. 9.00-15.00. Serdecznie zapraszamy! 

Page menu

 • Common region
  Common targets

  logo projektu

  Co-financed by the European Union
  (European Regional Development Fund)

  Partner in project: "The target of Attraction Network Model POMERANIA"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia