logo DENDROLOGICAL GARDEN IN PPRZELEWICE

News

 • 18PAŹ

  2017

  Zaproszenie na niedzielny spacer

  Zapraszamy w weekend na jesienny spacer po Ogrodzie. Dodatkowo w niedzielę w godzinach 13.00 - 14.00 będą Państwo mogli skosztować gorące, prażone kasztany jadalne w naszej kawiarni pałacowej.Serdecznie zapraszamy

 • 17PAŹ

  2017

  Złota jesień

  Piękna, złota jesień. Kolorów już mnóstwo w naszym ogrodzie. Zachęcamy do przyjazdu do Ogrodu na jesienny spacer i zbiór niepowtarzalnych nasion i liści o przeróżnych kształtach i kolorach, żołędzi i orzechów, szyszek czy gałązek. Z jesiennych zbiorów można stworzyć samemu niepowtarzalne dekoracje jesienne oraz wspólnie z dziećmi stworzyć ludziki i przeróżne stworki z nasion i owoców. Zapraszamy!

 • 16PAŹ

  2017

  Zagadka dendrologiczna

  Lubisz przyrodę, rośliny, jesteś zapalonym ogrodnikiem? Jeżeli tak, to na pewno znasz odpowiedź :) Mamy dla Ciebie zagadkę dendrologiczną.

  Co to jest za gatunek?

  Wśród prawidłowych odpowiedzi wylosujemy osobę, która w nagrodę otrzyma jednorazową, darmową wejściówkę do Ogrodu wraz z osobą towarzyszącą. Co miesiąc będziemy umieszczać zdjęcia roślin z kolekcji ogrodu a Twoim zadaniem będzie podanie prawidłowej odpowiedzi do końca każdego miesiąca. O wygranej dowiesz się na początku kolejnego miesiąca.

  Prosimy pisać nazwy roślin po polsku i po łacinie w komentarzu na naszym profilu www.facebook.com

  Powodzenia!

 • 12PAŹ

  2017

  Plener malarski 2017

  Plener malarski "Ogrody Tysiąca Barw" zakończył się wernisażem w sobotę i wystawą prac w niedzielę. Obrazy odjechały wraz z artystami, a nam pozostały wspomnienia, wrażenia i zdjęcia. Zapraszamy do obejrzenia fotograficznej relacji z pleneru: obiektywy uchwyciły artystów przy pracy, podczas spacerów i posiłków, gotowe obrazy i oczywiście sam wernisaż. Na deser zdjęcia ze wspólnego z mieszkańcami Przelewice malowania obrazu w niedzielę. 
  Zdjęcia udostępniła Katarzyna Mielcarek za co bardzo dziękujemy. A artystów zapraszamy do częstszych odwiedzin - przyroda właśnie chwyta pędzel jesiennych przebarwień i z dnia na dzień zmienia kolorystykę arboretum.
   

Page menu

 • Common region
  Common targets

  logo projektu

  Co-financed by the European Union
  (European Regional Development Fund)

  Partner in project: "The target of Attraction Network Model POMERANIA"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia