logo OGRÓD DENDROLOGICZNY PRZELEWICE
 • 03PAŹ

  2012

  Tematy zajęć laboratoryjnych

  Magia kolorów i burza w szklance – zajęcia w laboratorium chemicznym z pokazaniem kilku prostych doświadczeń chemicznych; demonstracja różnych barw płomieni przy zastosowaniu spektrometru absorpcji atomowej oraz omówienie zakresów działalności i specyfiki pracowni chemicznej i gleboznawstwa; Zajęcia skierowane są dla szkół podstawowych i gimnazjum.

  Czy mogę się napić? - polegają na krótkim omówieniu dlaczego bada się jakość wody, w jaki sposób się to robi. Podczas zajęć część uczniów będzie miała możliwość przeprowadzenia kilku prostych analiz chemicznych wody.

  Maksymalna liczba uczestników 25 osób. Istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć dla 50 osób z podziałem na dwie grupy. Opłaty wnoszone są gotówką w dniu pobytu w Ogrodzie. Na opłatę za zajęcia składają się bilety wstępu dla każdego uczestnika oraz opłata dodatkowa podana w cenniku. Zajęcia trwają około 1 godz. zegarowej. Tematy będą dostosowywane do wieku uczestników. Podczas zajęć można skorzystać z czytelni.

Menu strony

 • Wspólny Region
  Wspólne Cele

  logo projektu

  Współfinansowane przez Unię Europejską
  (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego)

  Partner w projekcie: "Zamierzenie modelowe Sieć Atrakcji POMERANIA"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia