logo OGRÓD DENDROLOGICZNY PRZELEWICE
 • 06LIP

  2018

  Światowy Jazz w Przelewicach!

  Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Niedzielne Koncerty Pałacowe. Tym razem proponujemy porządną dawkę światowego JAZZU.

  W drodze na festiwal Jazz on the Dnieper (Ukraina), zatrzymają się w Przelewicach, aby dać koncert. Polski klimat, amerykańskie jazzowe brzmienie z japońskim akcentem!

  Wystąpi kwintet polskiego saksofonisty w międzynarodowym składzie:

  Sylwester Ostrowski (PL) – saksofon tenorowy, Freddie Hendrix (USA) – trąbka, Miki Hayama (JPN) – fortepian, Essiet Okon Essiet (USA) – bass, Eric Allen (USA) – perkusja.

  W programie: muzyka Fryderyka Chopina w jazzowym brzmieniu, polska narodowa pieśń, światowy standard jazzowy „Take 5” z repertuaru Kwintetu Dave’a Brubeck’a, oryginalne kompozycje, nie zabraknie też akcentu japońskiego. Zapowiada się prawdziwa uczta!

  Koncert odbędzie się tradycyjnie w niedzielę 15 lipca, w Pałacu Ogrodu Dendrologicznego, wyjątkowo o godz. 14:00 (tu ukłon w stronę kibiców Mundialu).

  Do udziału w koncercie uprawnia bilet wstępu do Ogrodu Dendrologicznego.Rezerwacja miejsc siedzących na profilu FB Ogrodu Kultury

  Koncert odbędzie się dzięki wsparciu Firmy YAMAHA i Salonu Muzycznego FAN ze Szczecina. Podczas koncertu będziemy prowadzić zbiórkę funduszy w ramach Akcji „Fortepian dla Przelewic”.

Menu strony

 • Wspólny Region
  Wspólne Cele

  logo projektu

  Współfinansowane przez Unię Europejską
  (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego)

  Partner w projekcie: "Zamierzenie modelowe Sieć Atrakcji POMERANIA"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia