logo OGRÓD DENDROLOGICZNY PRZELEWICE
 • 10LIP

  2019

  Po bardzo długich i wyczerpujących staraniach nasz wspólny projekt "POMERANIA - Atrakcje kulturalne i przyrodnicze / POMERANIA Natur- und Kulturerlebnisse"  dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w programie współpracy Interreg VA Meklemburgia-Pomorze Przednie / Brandenburgia / Polska jest w fazie realizacji. Szczególne podziękowania za pomoc w zdobyciu dofinansowania składamy panu posłowi Michałowi Jach.

  Zaczął się remont dróg w Arboretum. Oczywiście będzie to oznaczało trochę utrudnień dla zwiedzających, ale za to potem wreszcie będzie można przejść wygodnymi bezpiecznymi ścieżkami. Postaramy się na bieżąco informować o organizacji ruchu.

  Odcinki zamknięte w ramach remontu zaznaczone są na żółto-zielono na mapce.
  Obecnie jest to Aleja do Szkółki i dwa sąsiednie odcinki. Fragment zamknięty prosimy ominąć korzystając ze ścieżki przez Ogród Japoński. Będziemy na bieżąco publikować komunikaty, które odcinki są zamknięte i jak najwygodniej je ominąć, nie tracąc jednocześnie przyjemności ze zwiedzania i dostępu do kolekcji. Prace będą przebiegać w kilku etapach - z tego względu na odcinkach czasowo otwartych po przełożeniu krawężników prosimy nie wchodzić na brzegi ścieżek i zachować zwiększoną ostrożność. W pełni swobodne korzystanie z danego odcinka będzie możliwe po ogłoszeniu zakończenia ostatniego etapu jego modernizacji.


Menu strony

 • Wspólny Region
  Wspólne Cele

  logo projektu

  Współfinansowane przez Unię Europejską
  (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego)

  Partner w projekcie: "Zamierzenie modelowe Sieć Atrakcji POMERANIA"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia