logo OGRÓD DENDROLOGICZNY PRZELEWICE
 • 14CZE

  2021

  Noc Bajek w Ogrodzie Dendrologicznym

  Przed nami prawdziwie bajeczna noc. Rozgwieżdżone niebo, wyjątkowa sceneria Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach, skąpana w widowiskowej oprawie świetlnej i piękne bajki, które przeniosą nas w zupełnie inny świat - ten, który pamiętamy z dzieciństwa i który przywołuje miłe wspomnienia.

   

  Noc Bajek w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach to wydarzenie, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci jego uczestników. W wyjątkowej scenerii jednego z najpiękniejszych miejsc na Pomorzu Zachodnim, na trzech różnych scenach będzie można zobaczyć i usłyszeć "Czerwonego Kapturka", "Przygody Sindbada Żeglarza" i "Eko Bajki" w wykonaniu najlepszych aktorów Teatru Pleciuga ze Szczecina.

  Szczególnego charakteru temu wydarzeniu z pewnością doda wyjątkowa oprawa świetlna - iluminacja budynku, oświetlenie tafli jeziora, lustrzane kule, pixelstripy i neony wśród drzew oraz wiele innych efektów specjalnych, które sprawią, że uśpiony ogród zacznie tętnić życiem.

  Noc Bajek w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach odbędzie się w sobotę, 19 czerwca 2021 r. Początek o godz. 21:00.

  W Szczecinie zostaną podstawione dwa autobusy na nasze wydarzenie. Pakiety bilet na Noc bajek + autobus można zakupić online.

  Bilety do nabycia online:

  KUP BILET

Menu strony

 • Wspólny Region
  Wspólne Cele

  logo projektu

  Współfinansowane przez Unię Europejską
  (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego)

  Partner w projekcie: "Zamierzenie modelowe Sieć Atrakcji POMERANIA"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia