logo OGRÓD DENDROLOGICZNY PRZELEWICE

Aktualności

 • 19WRZ

  2021

  Zapraszamy na koncert w ramach akcji ,,Weekend Seniora z kulturą”

  3 października o godzinie 16:00 obędzie się koncert w ramach akcji ,,Weekend Seniora z kulturą”. Wystąpi duet Jackpot w programie pt. ,,Miłość Ci wszystko wybaczy”. Finaliści jubileuszowej - 10 edycji programu Must Be The Music Polska wydali już dwie płyty! Mają duże doświadczenie i osiągnęli wiele sukcesów scenicznych w Polsce i za granicą. Muzyczny duet wykona utwory z lat 20/30. Uprzejmie informujemy, że w tym dniu wszyscy Seniorzy mogą uczestniczyć w koncercie i korzystać z uroków Ogrodów Przelewice za jedyną złotówkę. 

  Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych koncertem.

 • 08WRZ

  2021

  Koncert z cyklu „Z klasyką przez Polskę”

  Zapraszamy na koncert z cyklu „Z klasyką przez Polskę” organizowany we współpracy z Polskim Impresariatem Muzycznym. Koncert odbędzie się w Pałacu Ogrodu Dendrologicznego w niedzielę 12 września o godz. 16:00. Wystąpią Zuzanna Nalewajek –mezzosopran i Paweł Sommer – fortepian. W programie usłyszymy muzykę m.in. Chopina, Karłowicza, Schuberta, Młynarskiego i Żeleńskiego. Do udziału w koncercie upoważnia bilet wstępu do Ogrodu. Z uwagi na fakt, że liczba miejsc jest ograniczona zapraszamy do rezerwowania zaproszeń telefonicznie pod numerem 91 5643080 lub na naszym profilu na Facebooku.

  https://www.facebook.com/events/169644228558847

 • 25SIE

  2021

  Noc Bajek i Grozy

  Idealne połączenie zabawy, nauki i adrenaliny!

  Już 10.09.21 o godz. 19:00 wybierz się w magiczny świat opowieści, przedstawiony na trzech rożnych scenach przez znakomitych aktorów teatru Lalek Pleciuga ze Szczecina.

  Odkryj na nowo Ogród Dendrologiczny, w którym czar świateł sprawi, że przeniesiesz się wraz ze swoim dzieckiem do nieznanej Ci dotąd krainy.

  Prócz znakomitych bajek grozy, jak chociażby Jaś i Małgosia, na widzów czekają widowiskowe instalacje świetlne, a nawet stacja Selfie obok Mauzoleum, gdzie będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z prawdziwym wampirem!

  Przed i w trakcie wydarzenia czeka na Państwa szereg konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, by dowiedzieć się więcej wystarczy śledzić nasz profil na Instagramie ogroddendrolologiczny_przelewice oraz na naszym Facebooku.

  Jeśli i Ty chcesz przenieść się do świata magii i cudownej scenerii bajkowej - nie zwlekaj, bilety już od 20 zł w sprzedaży

  BILETY DO NABYCIA ONLINE:
  KUP BILET
  KUP BILET

   

  https://www.facebook.com/OgrodyPrzelewice

  https://www.instagram.com/ogroddendrologiczny_przelewice/

 • 10SIE

  2021

  Zapraszamy na koncert Vivaldi w ramach piątej edycji festiwalu Meisinger Music Festival

  Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na koncert Vivaldi w ramach piątej edycji festiwalu Meisinger Music Festival. Koncert na dwoje skrzypiec w programie Antoniego Vivaldiego, zagrają Michael Maciaszczyk oraz Liv Migdal z towarzyszeniem Orkiestry „Polish Art. Philharmonic”.

  Do udziału w koncercie upoważnia bilet wstępu do Ogrodu.

   

Menu strony

 • Wspólny Region
  Wspólne Cele

  logo projektu

  Współfinansowane przez Unię Europejską
  (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego)

  Partner w projekcie: "Zamierzenie modelowe Sieć Atrakcji POMERANIA"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia