logo OGRÓD DENDROLOGICZNY PRZELEWICE

Aktualności

 • 06WRZ

  2022

  Zapraszamy na XIII Wojewódzkie Dni Pszczelarza w Przelewicach

 • 06WRZ

  2022

  Botaniczna Piątka Przelewice - edycja jesienna

  To będzie już trzecia edycja sportowego wydarzenia w Ogrodach Przelewice ‼️
   

  Botaniczna Piątka to biegi cykliczne organizowane w Ogrodach Botanicznych w całej Polsce. Celem inicjatywy jest popularyzacja biegania i rekreacji ruchowej, sprawdzenie swoich sił w zmaganiach sportowych, a także poznanie walorów przyrodniczych oraz krajobrazowych Przelewickiego Ogrodu Dendrologicznego. Nie ma ograniczeń wiekowych dla uczestników, organizowane będą zarówno biegi dziecięce, jak i dla osób powyżej 18 roku życia.

  Zapraszamy do zapisów!

 • 30SIE

  2022

  Koncert Jazzowy w Przelewiach

  Zapraszamy na Cykl koncertów jazzowych na Pomorzu Zachodnim

  2-go września o godz.18:00 w Ogrodach Przelewice

  Wystąpią:
  Czarno to widzę (Krzysztof Kuśmierek Duo)

  Duet stargardzkiego saksofonisty Krzysztofa Kuśmierka i pianisty Patryka Matwiejczuka. Kuśmierek występował u boku wielu gwiazd muzyki polskiej i zagranicznej, takich jak: Jacob Colier, Gregory Porter, Kuba Badach, Małgorzata Ostrowska, Pedrito Martinez, Krzysztof Cugowski czy Kayah.

  Immortal Onion

  Immortal Onion to trójmiejskie trio założone w 2016 roku. Charakterystyczne brzmienie zawdzięczają umiejętnemu łączeniu energicznych i skomplikowanych rytmicznie fragmentów z minimalistycznymi, transowymi motywami i lirycznymi tematami. Zespół po wydaniu dwóch dobrze przyjętych albumów studyjnych („Ocelot of Salvation” i „XD: Experience Design”) ugruntował sobie pozycję jednego z najciekawszych projektów nowej fali polskiego jazzu.

  Paweł Kaczmarczyk Trio

  Polski pianista i kompozytor jazzowy. Nazywany objawieniem polskiego i europejskiego rynku jazzowego; ceniony przede wszystkim za wirtuozerię, kreatywność i niezwykle dojrzałą technikę. Wielokrotnie wybierany „Nową Nadzieją Polskiego Jazzu” przez czytelników Jazz Forum. Wystąpił na licznych festiwalach muzycznych, w tym: Jazz Presov Festival,Delhi International Jazz Festival, Norsia Blues Festival, Jazzmeile Thuringen Festiva. Obecnie Paweł Kaczmarczyk prowadzi własny zespół

  Organizator: Pomorze Zachodnie

  Patronat honorowy: Olgierd Geblewicz Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego

  Współpraca: RCK w Kołobrzegu

  #PomorzeZachodnie

 • 28SIE

  2022

  Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracownik ds. księgowości i rozliczeń projektów

Menu strony

 • Wspólny Region
  Wspólne Cele

  logo projektu

  Współfinansowane przez Unię Europejską
  (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego)

  Partner w projekcie: "Zamierzenie modelowe Sieć Atrakcji POMERANIA"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia