logo DER DENDROLOGISCHE GARTEN IN PPRZELEWICE

Aktuell

 • 02SIE

  2023

  Warsztaty z szydełkowania

  Zapraszamy na warsztaty z szydełkowania, które poprowadzi pani Krystyna Dembowska. Spotykamy się 9 sierpnia (środa) o godz. 10:00 w Sali Gminnego Centrum Kultury w Przelewicach.

  Chętnych zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres mailowy: m.soska@ogrodprzelewice.pl . Udział w warsztatach jest nieodpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

   

 • 19LIP

  2023

  Biesiada Rodzinna - Spotkanie z Folklorem

 • 29CZE

  2023

  Botaniczna Piątka - edycja letnia już wkrótce!

  Botaniczna Piątka to biegi cykliczne organizowane przez pasjonatów biegania w Ogrodach Botanicznych w całej Polsce, m.in. w: Warszawie, Poznaniu, Gdyni, Kielcach, Łodzi, Lublinie…i w Przelewicach. W zawodach mogą wziąć udział wszyscy chętni, niezależnie od wieku. Celem inicjatywy jest popularyzacja biegania i rekreacji ruchowej, a także poznanie walorów przyrodniczych oraz krajobrazowych przelewickiego Ogrodu Dendrologicznego.

  Każdy z uczestników za linią mety otrzymuje pamiątkowy medal, a dla najlepszych przewidziane są nagrody rzeczowe. Patronat honorowy nad zawodami sprawuje Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Pan Olgierd Kustosz. Do dyspozycji odwiedzających jest polana z miejscem ogniskowym oraz kawiarnia ,,Lawenda”, która poza ciastami, aromatyczną kawą i napojami serwuje m.in. lokalne pyszności z grilla.

  Zapisy na bieg są już otwarte, dostępne na stronie
  www.botaniczna5.pl

 • 09CZE

  2023

  Koncert Fascinating rythm

  Więcej szczegółów znajdziecie w wydarzeniu

Seitenmenü

 • gemeinsame Region
  gemeinsame Ziele

  logo projektu

  Kofinaziert aus Mitteln der Europäischen Union
  (Europäischer Fonds für Regionale Entwicklung)

  Ein Hinwels zum Projkt: "Partner im Projekt Modellvorhaben POMERANIA Erlebnisnetzwerk"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia