logo DER DENDROLOGISCHE GARTEN IN PPRZELEWICE

Aktuell

 • 27STY

  2022

  „Fortepian dla Przelewic”

  Z wielką radością pragniemy zaprosić na wspólne świętowanie zakończenia Społecznej Akcji prowadzonej przez Stowarzyszenie AGENADA 21.

  Z tej okazji odbędzie się koncert, na którym wystąpi Sylwester Ostrowski Quintet wraz z Dorrey Lin Lyles, już 20 lutego w niedzielę o godz. 16:00 w przelewickim Pałacu.

  Wstęp jest bezpłatny! Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc.

  Tel: +48 91 5643080

  E-mail: sekretariat@ogrodprzelewice.pl

  Zapraszamy!

  Wydarzenie: Dorrey Lin Lyles i Sylwester Ostrowski - Finał Akcji „Fortepian dla Przelewic”

  Koncerty w Ogrodach Przelewice

 • 26STY

  2022

  Współpraca z lokalnymi producentami

  Promocja wyrobów i produktów regionalnych jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na zrównoważony rozwój obszarów wiejskich. Chcielibyśmy rozpowszechniać towary tradycyjne wytwarzane na terenie naszego województwa. Rokrocznie Ogrody Przelewice odwiedzają tysiące turystów, którzy z chęcią zaopatrzą się w pamiątki produkowane na naszym lub okolicznym terenie. Jeśli jesteś producentem produktów regionalnych, wykonujesz różnego rodzaju rękodzieła, a może potrafisz wytwarzać cuda z drewna lub innych tworzyw - to mamy propozycję współpracy!
   
  Jak z pasji zrobić biznes?
  Na terenie Ogrodów Przelewice możemy promować i sprzedawać Państwa towary. Skontaktuj się z nami mailowo, aby uzgodnić szczegóły. Naszym celem jest przede wszystkim promocja lokalnych twórców, rękodzielników oraz producentów.
   
  We współpracy tkwi siła!
   
 • 22STY

  2022

  Informacja odnośnie rezerwacji

  W związku z przeniesieniem prac remontowych Pałacu informujemy, że wydłużamy termin przyjmowania rezerwacji do końca maja 2022 roku.

  Organizujemy przyjęcia okolicznościowe, imprezy firmowe i konferencje. Do dyspozycji są trzy różnej wielkości sale, najmniejsza z nich posiada taras z pięknym widokiem na Ogród. Ceny wąchają się między 450-950 zł za dobę. Istnieje możliwość wynajęcia pomieszczeń na godziny. Ponadto mamy w pełni wyposażone zaplecze gastronomiczne oraz doświadczonych kucharzy. Dysponujemy również 25 miejscami noclegowymi, każdy pokój ma dostęp do Internetu oraz własną łazienkę. Na korytarzu znajduje się ogólnodostępna kuchnia.

   

  Cennik:

  • 1-osobowy: 90zł

  • 2-osobowy: 120zł

  • 3- osobowy: 150zł

  • Dostawka: 40zł

   

  Zapraszamy do rezerwacji!
  E-Mail: sekretariat@ogrodprzelewice.pl
  Telefon: +48 91 5643080

   

 • 08STY

  2022

  Zimowa Noc Bajek w Przelewicach

  12 - go lutego po raz kolejny przeniesiemy się w magiczny świat bajek, tym razem w wydaniu zimowym! Na scenie ulokowanej w pobliżu pałacu utalentowani aktorzy przedstawią zimowe opowieści. Utworzymy również miejsce, gdzie przy olbrzymim ognisku będzie można posłuchać muzyki na żywo, napić się czegoś ciepłego oraz wziąć udział w pokazach i animacjach przygotowanych dla najmłodszych. Tak jak przy poprzednich edycjach, nie może zabraknąć Szczecińskiej Ligi Superbohaterów (pamiętnych wampirów), którzy niewątpliwie pozytywnie zaskoczą widzów, ponieważ ich występy to czysty performance. 

  Jeśli chodzi o dobór bajek na pewno nie zabraknie zimowej klasyki, czyli Królowej Śniegu. Oczywiście nie wolno zapomnieć o tym co wzbudzało zachwyt nie tylko wśród milusińskich, ale i dorosłych - niesamowite iluminacje świetlne, dzięki którym można spojrzeć na ogród z zupełnie innej, magicznej perspektywy. Pragniemy zapewnić, że wysoka jakość gry świateł, która była nieodłącznym elementem Nocy Bajek i tym razem Państwa nie zawiedzie, a nawet więcej, postaramy się podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej, o czym będziecie mogli się przekonać na miejscu.

  Mając świadomość, że zimy w naszym regionie są dość kapryśne i czasami śniegu próżno szukać, zabezpieczyliśmy się przed tym faktem, decydując się na sztuczne ośnieżanie jeśli zajdzie ku temu potrzeba, ale liczymy, że wszyscy będziemy się cieszyć naturalnym puchem. 

  Start imprezy godz. 19.00, bilety już od 25 zł.
   
   

Seitenmenü

 • gemeinsame Region
  gemeinsame Ziele

  logo projektu

  Kofinaziert aus Mitteln der Europäischen Union
  (Europäischer Fonds für Regionale Entwicklung)

  Ein Hinwels zum Projkt: "Partner im Projekt Modellvorhaben POMERANIA Erlebnisnetzwerk"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia