logo DER DENDROLOGISCHE GARTEN IN PPRZELEWICE

Aktuell

 • 25MAJ

  2017

  Powróciło słońce

  Do Przelewic wróciło słońce po wczorajszym deszczu zostało już tylko wspomnienie. Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9.00 do 19.00. W cenie biletu do Ogrodu zwiedzamy Oranżerię. Dodatkowym smaczkiem najbliższego weekendu (27 maj) będą X Przelewickie Dni Folwarku. Jeszcze raz zapraszamy!

 • 17MAJ

  2017

  X Przelewickie Dni Folwarku 2017

 • 12MAJ

  2017

  W końcu ciepło dotarło do naszego ogrodu! Serdecznie zapraszamy

  Zapraszamy od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9.00 do 19.00. Czeka Was niezapomniany spacer w przepięknej scenerii Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach. Mamy również dla Państwa grilla oraz Pałacową Kawiarnię, gdzie można odpocząć przy kawie lub pysznym domowym posiłku. Na osłodę zapraszamy do budki z lodami i pamiątkami. Poniżej kilka zdjęć z dzisiejszego spaceru. Zapraszamy!
   

  Kliknij więcej aby zobaczyć pozostałe zdjęcia!

 • 05MAJ

  2017

  Maj w ogrodzie

  Tak, przelewickie rośliny też ucierpiały od przymrozków, ale dają z siebie wszystko. Soczysta zieleń, błękitne oczka niezapominajek, złote kwiatostany mniszków i jaskrów, stanowią tło dla wczesnych różaneczników, czerwonych liści klonów palmowych i rozkwitających czereśni i jabłoni ozdobnych.
  Wilgotne po ostatnich deszczach powietrze przesyca dodatkowo intensywny zapach kaliny koreańskiej i jej mieszańców, a o tło dźwiękowe dbają setki ptaków. Zapraszamy na weekendowe odprężenie wszystkich zmysłów - zielony relaks dla oczu, czyste, wonne powietrze dla nosa, śpiew ptaków dla uszu i bogactwo faktur dla palców. A smak? Wciąż jeszcze można zbierać mniszki (koszyczki i liście), podagrycznik i szczaw na łąkach. Tych, którzy wolą gotowe danie, zapraszamy na zupę szczawiową do kawiarni.

   

   

   

Seitenmenü

 • gemeinsame Region
  gemeinsame Ziele

  logo projektu

  Kofinaziert aus Mitteln der Europäischen Union
  (Europäischer Fonds für Regionale Entwicklung)

  Ein Hinwels zum Projkt: "Partner im Projekt Modellvorhaben POMERANIA Erlebnisnetzwerk"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia