logo DENDROLOGICAL GARDEN IN PPRZELEWICE

FOUR SEASONS GARDEN


concerts, events, orangery, garden

ARBORETUM


collections, digital map, animals

EDUCATION


research, publications, practice

SERVICES


lodging, plant nursery, sharing the garden

News

 • 17MAJ

  2017

  Koncert duetu Dominika Żukowska i Andrzej Korycki

 • 17MAJ

  2017

  X Przelewickie Dni Folwarku 2017

 • 12MAJ

  2017

  W końcu ciepło dotarło do naszego ogrodu! Serdecznie zapraszamy

  Zapraszamy od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9.00 do 19.00. Czeka Was niezapomniany spacer w przepięknej scenerii Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach. Mamy również dla Państwa grilla oraz Pałacową Kawiarnię, gdzie można odpocząć przy kawie lub pysznym domowym posiłku. Na osłodę zapraszamy do budki z lodami i pamiątkami. Poniżej kilka zdjęć z dzisiejszego spaceru. Zapraszamy!
   

  Kliknij więcej aby zobaczyć pozostałe zdjęcia!

 • 05MAJ

  2017

  Maj w ogrodzie

  Tak, przelewickie rośliny też ucierpiały od przymrozków, ale dają z siebie wszystko. Soczysta zieleń, błękitne oczka niezapominajek, złote kwiatostany mniszków i jaskrów, stanowią tło dla wczesnych różaneczników, czerwonych liści klonów palmowych i rozkwitających czereśni i jabłoni ozdobnych.
  Wilgotne po ostatnich deszczach powietrze przesyca dodatkowo intensywny zapach kaliny koreańskiej i jej mieszańców, a o tło dźwiękowe dbają setki ptaków. Zapraszamy na weekendowe odprężenie wszystkich zmysłów - zielony relaks dla oczu, czyste, wonne powietrze dla nosa, śpiew ptaków dla uszu i bogactwo faktur dla palców. A smak? Wciąż jeszcze można zbierać mniszki (koszyczki i liście), podagrycznik i szczaw na łąkach. Tych, którzy wolą gotowe danie, zapraszamy na zupę szczawiową do kawiarni.

   

   

   

Page menu

 • Common region
  Common targets

  logo projektu

  Co-financed by the European Union
  (European Regional Development Fund)

  Partner in project: "The target of Attraction Network Model POMERANIA"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia