logo DER DENDROLOGISCHE GARTEN IN PPRZELEWICE

Aktuell

 • 24MAR

  2019

  Koncert "Godspel" w wykonaniu Dorrey Lin Lyles

 • 22LIP

  2018

  Koncert "Wspomnień czar... przedwojenna Madame"

 • 06LIP

  2018

  Światowy Jazz w Przelewicach!

  Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Niedzielne Koncerty Pałacowe. Tym razem proponujemy porządną dawkę światowego JAZZU.

  W drodze na festiwal Jazz on the Dnieper (Ukraina), zatrzymają się w Przelewicach, aby dać koncert. Polski klimat, amerykańskie jazzowe brzmienie z japońskim akcentem!

  Wystąpi kwintet polskiego saksofonisty w międzynarodowym składzie:

  Sylwester Ostrowski (PL) – saksofon tenorowy, Freddie Hendrix (USA) – trąbka, Miki Hayama (JPN) – fortepian, Essiet Okon Essiet (USA) – bass, Eric Allen (USA) – perkusja.

  W programie: muzyka Fryderyka Chopina w jazzowym brzmieniu, polska narodowa pieśń, światowy standard jazzowy „Take 5” z repertuaru Kwintetu Dave’a Brubeck’a, oryginalne kompozycje, nie zabraknie też akcentu japońskiego. Zapowiada się prawdziwa uczta!

  Koncert odbędzie się tradycyjnie w niedzielę 15 lipca, w Pałacu Ogrodu Dendrologicznego, wyjątkowo o godz. 14:00 (tu ukłon w stronę kibiców Mundialu).

  Do udziału w koncercie uprawnia bilet wstępu do Ogrodu Dendrologicznego.Rezerwacja miejsc siedzących na profilu FB Ogrodu Kultury

  Koncert odbędzie się dzięki wsparciu Firmy YAMAHA i Salonu Muzycznego FAN ze Szczecina. Podczas koncertu będziemy prowadzić zbiórkę funduszy w ramach Akcji „Fortepian dla Przelewic”.

 • 24CZE

  2018

  Koncert Dominiki Żukowskiej i Andrzeja Koryckiego

  Zapraszamy na kolejny koncert świetnego duetu Dominika Żukowska i Andrzej Korycki!

  Po raz kolejny będziemy mieli przyjemność gościć w Przelewicach tel duet cieszący się ogromnym powodzeniem wśród naszych melomanów i gości odwiedzających Przelewice.

  Koncert odbędzie się 24 czerwca 2018 r. o godz. 16:00 w Pałacu Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach.

  Wstęp w cenie biletu do ogrodu! normalny: 12,00 zł, ulgowy: 8,00 zł

Seitenmenü

 • gemeinsame Region
  gemeinsame Ziele

  logo projektu

  Kofinaziert aus Mitteln der Europäischen Union
  (Europäischer Fonds für Regionale Entwicklung)

  Ein Hinwels zum Projkt: "Partner im Projekt Modellvorhaben POMERANIA Erlebnisnetzwerk"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia