logo DENDROLOGICAL GARDEN IN PPRZELEWICE

News

 • 23CZE

  2016

  Koncert 26.06.2016 godz. 13.00

 • 15CZE

  2016

  XX Dni Kultury Ukraińskiej

  Szanowni Państwo, w przypadku niekorzystnych  warunków atmosferycznych  koncert zespołu LUIKU odbędzie się w  Gminnym Centrum Kultury w Przelewicach. Za  ewentualną zmianę miejsca koncertu przepraszamy!

 • 18GRU

  2015

  Zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek

  Zapraszamy wszystkich na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru Collegium Maiorum ze Szczecina. Koncert odbędzie się w niedzielę 20 grudnia o godz. 16:00 w sali koncertowej Pałacu w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach.

  To ostatni już koncert z cyklu "Przelewickie spotkania z kulturą", realizowanego w ramach programu Kultura Dostępna i sfinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz z budżetu Gminy.
   

 • 25WRZ

  2015

  Koncert HIGH FIVE BRASS - 27 września 2015 r. godz. 17.00

  Serdecznie zapraszamy na koncert kwintetu HIGH FIVE BRASS, który odbędzie się w niedzielę 27 września o godz. 17:00 w Pałacu Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach.

  Koncert ten jest częścią cyklu koncertów, które będą odbywać się w Przelewicach w ramach projektu „Przelewickie spotkania z kulturą” realizowanego w programie Kultura Dostępna i jest sfinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

  Wstęp na koncert jest bezpłatny.

  Więcej informacji o wykonawcach znajdziesz tutaj:
  http://filharmonia.szczecin.pl/grupy/67-High_Five_Brass

Page menu

 • Common region
  Common targets

  logo projektu

  Co-financed by the European Union
  (European Regional Development Fund)

  Partner in project: "The target of Attraction Network Model POMERANIA"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia