logo DENDROLOGICAL GARDEN IN PPRZELEWICE

News

 • 04WRZ

  2023

  Regulaminy Urodzinowa Noc Bajek

  Konkursy dostepne są na naszych mediach społecznościowych (Facbook, Instragram) oraz na miediach społecznościowych Ogrodów Śródmieście w Szczecinie. 

  Konkurs Instargarm

  Konkurs Facebook

 • 21SIE

  2023

  Urodzinowa Noc Bajek

  Urodzinowa Noc Bajek!

  Noc bajek to wydarzenie znane już nie tylko w skali naszego województwa, ale również w całej Polsce. Każda edycja jest inna, każda ma inny temat przewodni, ale wszystkie łączy jedno: niesamowita podróż do przepięknego świata bajek, baśni, muzycznych przebojów znanych wszystkim najmłodszym uczestnikom, skąpana w fenomenalnej oprawie świetlnej. Nie byłoby to tak wyjątkowe wydarzenie, gdyby nie magiczne miejsce - Ogród Dendrologiczny w Przelewicach. Tu, w otoczeniu ponad 1300 różnych gatunków drzew, krzewów i roślin zielnych, po raz szósty przeniesiemy się w świat bajek, na moment wcielimy się w postać baśniowego bohatera, rozkoszując zmysły wyjątkową grą świateł i magii. Ta edycja będzie wyjątkowa. Ogród Dendrologiczny w Przelewicach obchodzi swoje 90 urodziny. A jak urodziny - to świętowanie. Jakie zatem czekają na Państwa niespodzianki?

  Za Pałacem, przy „ulicy czekoladowej” Teatr Pana O „zabierze wszystkich do roztańczonej, rozśpiewanej i pełnej magii pracowni Pana Kleksa”. Spektakl UV „W pracowni Ambrożego Kleksa” będzie wystawiany dwukrotnie.

  Na polanie za Ogrodem Skalnym Baltic Neopolis Orchestra trzykrotnie zagra „Bajkową Symfonię – koncert jak z bajki”, a dodatkowe interakcje z publicznością z pewnością przybliżą piękno muzyki klasycznej.

  Przy Mauzoleum odbędą się treningi superbohaterów pod okiem niezastąpionej szczecińskiej Fundacji Ligi Superbohaterów, a nad Stawem Centralnym powstanie scena wypełniona światłem i ogniem. Trzykrotnie wystawiane przez Grupę Artystyczną Prometeusz widowiskowe show z dodatkowymi efektami scenicznymi to gwarancja niezapomnianych przeżyć.

  Na finał urodzinowego świętowania zapraszamy na łąkę za Pałacem. Tam na uczestników czekać będzie największe ognisko w województwie, w wyjątkowej oprawie świetlnej – ale to pozostanie niespodzianką.

  Zapraszamy do wyjątkowego świata bajek już 09 września. 

  Nie musisz się martwić o transport - oferujemy wygodną opcję z przejazdem w obie strony. Bilety na Urodzinowa Noc Bajek | Przelewice - Przelewice (biletomat.pl)

  Bilety bez transportu

  Regulamin (PDF)

 • 02SIE

  2023

  Warsztaty z szydełkowania

  Zapraszamy na warsztaty z szydełkowania, które poprowadzi pani Krystyna Dembowska. Spotykamy się 9 sierpnia (środa) o godz. 10:00 w Sali Gminnego Centrum Kultury w Przelewicach.

  Chętnych zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres mailowy: m.soska@ogrodprzelewice.pl . Udział w warsztatach jest nieodpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

   

 • 26LIP

  2023

  Regulamin konkursu na ,,Najładniejszy Wieniec Dożynkowy"

  Regulamin konkursu na ,,Najładniejszy Wieniec Dożynkowy"  podczas Dożynek Wojewódzkich w Ogrodach Przelewice

  Regulamin Wieńców Dożynkowych 

Page menu

 • Common region
  Common targets

  logo projektu

  Co-financed by the European Union
  (European Regional Development Fund)

  Partner in project: "The target of Attraction Network Model POMERANIA"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia