logo DENDROLOGICAL GARDEN IN PPRZELEWICE

News

 • 15GRU

  2021

  Zapraszamy na koncert

  W niedzielę 19 grudnia 2021 r. o godz. 15:00. Ogrody Przelewice zapraszają na koncert Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie, po kolędowaniu odbędzie się kiermasz świąteczny.

 • 15GRU

  2021

  Serdecznie zapraszamy do złożenia oferty celem oszacowania wartości zamówienia.

 • 15GRU

  2021

  Za nami Pierwsza Gala Przyjaciół Ogrodów Przelewice!

  06.12.2021 r. obyła się gala, która rozpoczęła się pięknym koncertem, goście mieli możliwość zrelaksowania się przy dźwiękach skrzypiec oraz fortepianu. Po występie nastąpiło uroczyste przywitanie gości przez dyrektora Ogrodów i jego zastępcę, swoje przemówienie wygłosiła również członkini zarządu województwa zachodniopomorskiego Pani Anna Bańkowska oraz Wicemarszałek naszego województwa Pan Olgierd Kustosz. Dyrektor Ogrodów Przelewice Z. Siarkiewicz podsumował działania Instytucji, a Pan projektant zaprezentował program modernizacji Centrum na rok 2022. 
   
  W 2022 roku zaplanowane mamy:
  - Modernizację obiektów pałacu, dworu, oranżerii, spichlerza;
  W ramach modernizacji Ogrodu: - modernizacja Ogrodu japońskiego, szałasu pasterskiego, wyspy na stawie głównym, budowa ścieżki dydaktycznej grzybów, toalet na terenie ogrodu, zagospodarowanie Dużej Polany (wiaty ogniskowe na ok. 100 osób, plac zabaw dla dzieci, miejsce do grillowania), podobnie z zagospodarowanie Polany Małej. 
  Wdrożenie i budowa systemu gospodarowania odpadami (EKOLOGICZNE NOWATORSKIE ROZWIĄZANIA W SKALI WOJEWÓDZTWA)
   
   
  Wyróżniono wiele osób, które były zaangażowane w działania na rzecz Ogrodów Przelewice. Bez nich rok 2021 nie obfitowałby w tak różnorodne wydarzenia, każdemu z osobna jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Pragniemy podkreślić, że Gala Przyjaciół Ogrodów Przelewice będzie odbywała się każdego roku.
   
  Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy do odwiedzin ogrodu botanicznego.
 • 30LIS

  2021

  Koncert ,,Grudniowa Opowieść w Ogrodach Przelewice”

  Serdecznie zapraszamy na koncert wprowadzający w świąteczny klimat Bożonarodzeniowy.

  Baltic Neopolis Quartet powstał w 2008 roku z inicjatywy muzyków-solistów szczecińskiej Baltic Neopolis Orchestra – absolwentów wyższych uczelni muzycznych w Londynie, Wrocławiu i Szczecinie.

   

  Emanuel Salvador – skrzypce

  Monika Szemelak - skrzypce

  Karolina Bednarz – altówka

  Urszula Markowska- wiolonczela

  Wystąpi również gość specjalny, Olga Tadel - wokalistka, trenerka wokalna. Muzyczną drogę rozpoczęła w klasie skrzypiec, jednak szybko odkryła, że to właśnie śpiewanie jest ulubioną formą muzycznej aktywności.

Page menu

 • Common region
  Common targets

  logo projektu

  Co-financed by the European Union
  (European Regional Development Fund)

  Partner in project: "The target of Attraction Network Model POMERANIA"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia