logo OGRÓD DENDROLOGICZNY PRZELEWICE

Aktualności

 • 08STY

  2022

  Zimowa Noc Bajek w Przelewicach

  12 - go lutego po raz kolejny przeniesiemy się w magiczny świat bajek, tym razem w wydaniu zimowym! Na scenie ulokowanej w pobliżu pałacu utalentowani aktorzy przedstawią zimowe opowieści. Utworzymy również miejsce, gdzie przy olbrzymim ognisku będzie można posłuchać muzyki na żywo, napić się czegoś ciepłego oraz wziąć udział w pokazach i animacjach przygotowanych dla najmłodszych. Tak jak przy poprzednich edycjach, nie może zabraknąć Szczecińskiej Ligi Superbohaterów (pamiętnych wampirów), którzy niewątpliwie pozytywnie zaskoczą widzów, ponieważ ich występy to czysty performance. 

  Jeśli chodzi o dobór bajek na pewno nie zabraknie zimowej klasyki, czyli Królowej Śniegu. Oczywiście nie wolno zapomnieć o tym co wzbudzało zachwyt nie tylko wśród milusińskich, ale i dorosłych - niesamowite iluminacje świetlne, dzięki którym można spojrzeć na ogród z zupełnie innej, magicznej perspektywy. Pragniemy zapewnić, że wysoka jakość gry świateł, która była nieodłącznym elementem Nocy Bajek i tym razem Państwa nie zawiedzie, a nawet więcej, postaramy się podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej, o czym będziecie mogli się przekonać na miejscu.

  Mając świadomość, że zimy w naszym regionie są dość kapryśne i czasami śniegu próżno szukać, zabezpieczyliśmy się przed tym faktem, decydując się na sztuczne ośnieżanie jeśli zajdzie ku temu potrzeba, ale liczymy, że wszyscy będziemy się cieszyć naturalnym puchem. 

  Start imprezy godz. 19.00, bilety już od 25 zł.
   
   
 • 08STY

  2022

  Najpiękniejsze polskie kolędy chóru żeńskiego z towarzyszeniem fortepianu.

  Wystąpią również solistki:
  Eliza Nowakowska - sopran solo
  Ada Stasiukiewicz - sopran solo
   
  Chór Żeński Gioia di Canto jest częścią chóru mieszanego o tej samej nazwie. Należą do niego prawdziwi pasjonaci i miłośnicy śpiewu zespołowego - od młodzieży dopiero rozwijającej swój talent wokalny, aż po wokalistów z wieloletnim stażem i doświadczeniem w różnych szczecińskich zespołach chóralnych.
  Chór mieszany powstał w listopadzie 2019 roku, a od grudnia tegoż samego roku dyrygentem i kierownikiem artystycznym zespołu jest Anna Tarnowska - profesor Akademii Sztuki w Szczecinie i Kurator Programu Rozwoju Chórów Szkolnych Akademia Chóralna Śpiewająca Polska. Zespół wokalny żeński rozpoczął swą artystyczną działalność w styczniu 2021 roku.
   
  Przedstawiona zostanie msza pasterska Romana Maciejewskiego. Zabrzmią również inne kolędy i pastorałki z różnych stron świata w wykonaniu chóru mieszanego oraz solistek.
   
  Wstęp jest bezpłatny!
   
 • 22GRU

  2021

  Wesołych Świąt

 • 16GRU

  2021

  Informacja odnośnie rezerwacji

  Uprzejmie przypominamy, że wszelkie rezerwacje w przelewickim Pałacu przyjmujemy tylko do końca stycznia 2022 r. Później obiekt będzie przechodził kompleksowy remont konserwatorski.

  Przez cały czas ogród botaniczny będzie dostępny dla odwiedzających.

  Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Menu strony

 • Wspólny Region
  Wspólne Cele

  logo projektu

  Współfinansowane przez Unię Europejską
  (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego)

  Partner w projekcie: "Zamierzenie modelowe Sieć Atrakcji POMERANIA"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia