logo DER DENDROLOGISCHE GARTEN IN PPRZELEWICE

Aktuell

 • 24PAŹ

  2017

  Dziękujemy SP 2 Pyrzyce

  Dziękujemy za miłą niespodziankę, którą podarowały nam dzieci z SP 2 Pyrzyce.

 • 18PAŹ

  2017

  Zaproszenie na niedzielny spacer

  Zapraszamy w weekend na jesienny spacer po Ogrodzie. Dodatkowo w niedzielę w godzinach 13.00 - 14.00 będą Państwo mogli skosztować gorące, prażone kasztany jadalne w naszej kawiarni pałacowej.Serdecznie zapraszamy

 • 17PAŹ

  2017

  Złota jesień

  Piękna, złota jesień. Kolorów już mnóstwo w naszym ogrodzie. Zachęcamy do przyjazdu do Ogrodu na jesienny spacer i zbiór niepowtarzalnych nasion i liści o przeróżnych kształtach i kolorach, żołędzi i orzechów, szyszek czy gałązek. Z jesiennych zbiorów można stworzyć samemu niepowtarzalne dekoracje jesienne oraz wspólnie z dziećmi stworzyć ludziki i przeróżne stworki z nasion i owoców. Zapraszamy!

 • 16PAŹ

  2017

  Zagadka dendrologiczna

  Lubisz przyrodę, rośliny, jesteś zapalonym ogrodnikiem? Jeżeli tak, to na pewno znasz odpowiedź :) Mamy dla Ciebie zagadkę dendrologiczną.

  Co to jest za gatunek?

  Wśród prawidłowych odpowiedzi wylosujemy osobę, która w nagrodę otrzyma jednorazową, darmową wejściówkę do Ogrodu wraz z osobą towarzyszącą. Co miesiąc będziemy umieszczać zdjęcia roślin z kolekcji ogrodu a Twoim zadaniem będzie podanie prawidłowej odpowiedzi do końca każdego miesiąca. O wygranej dowiesz się na początku kolejnego miesiąca.

  Prosimy pisać nazwy roślin po polsku i po łacinie w komentarzu na naszym profilu www.facebook.com

  Powodzenia!

Seitenmenü

 • gemeinsame Region
  gemeinsame Ziele

  logo projektu

  Kofinaziert aus Mitteln der Europäischen Union
  (Europäischer Fonds für Regionale Entwicklung)

  Ein Hinwels zum Projkt: "Partner im Projekt Modellvorhaben POMERANIA Erlebnisnetzwerk"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia