logo OGRÓD DENDROLOGICZNY PRZELEWICE

Aktualności

 • 16PAŹ

  2015

  Dzień Nauczyciela w Przelewicach

  14 października br. z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach odbyło się uroczyste spotkanie nauczycieli, obecnych i byłych pracowników administracji i obsługi placówek oświatowych z terenu gminy.

  Na zaproszenie Wójta Gminy w spotkaniu uczestniczyli: wiceprzewodniczący Rady Gminy Marian Świderski, z-ca wójta Zbigniew Kupisz i dyrektor Ogrodu Beata Osińska oraz proboszczowie pełniący posługę kapłańską na terenie gminy.

  Wójt Gminy Miecysław Mularczyk do zaproszonych gości skierował serdeczne podziękowania m.in. za trud codziennej pracy włożony w proces nauczania i wychowania dzieci i młodzieży. Podziękował również dyrektorom szkół za bardzo dobrą współpracę, wręczając zasłużone nagrody. Życzył wszystkim wielu sukcesów, tych na płaszczyźnie zawodowej, jak i  w życiu osobistym oraz dużo zdrowia i kolejnych pięknych i szlachetnych pomysłów, które dają się urzeczywistnić. Serdeczne życzenia dla wszystkich przekazał również wiceprzewodniczący Marian Świderski.

  Listy gratulacyjne i nagrody od Pana Wójta Gminy otrzymali także:

  • p. Teresa Wierzbowska za wzorowe prowadzenie zajęć dydaktycznych, opiekuńczych i wychowawczych, rozwijanie zainteresowań i uzdolnień uczniów, współpracę z partnerską szkołą w Niemczech oraz za inicjatwy podejmowane na rzecz środowiska lokalnego;
  • p. Edyta Kozdraś za uzysanie wysokich  wyników w nauce przez uczniów szkoły;
  • p. Halina Niewiadomska i p. Stanisław Warejko za rzetelność i sumienność w pracy dydaktyczno-wychowaczej oraz zaangażowanie na rzecz mieszkańców gminy.

  W trakcie spotkania zaprezentowany został ciekawy program artystyczny w wykonaniu dzieci, uczęszczające na zajęcia do GCK-u w Przelewicach,  a przygotowany przez p. Annę Roman i p. Krystynę Nawój.  

  Całość spotkania przebiegała w miłej i serdecznej atmosferze, organozatorzy zapewnili również dla wszystkich obiad i słodki poczęstunek.

  Anna Garzyńska

 • 02PAŹ

  2015

  Promocja! Tylko do końca października!

 • 23WRZ

  2015

  Kondolencje

 • 09WRZ

  2015

  Rusza projekt "Przelewickie spotkania z kulturą"

  Projekt „Przelewickie spotkania z kulturą” jest skierowany do wszystkich mieszkańców Gminy Przelewice i polega na stworzeniu kompleksowej oferty kulturalnej obejmującej dwa moduły:

  1. Zorganizowanie wydarzeń kulturalnych na terenie Gminy Przelewice – koncerty odbędą się w Pałacu Ogrodu Dendrologicznego  i w Gminnym Centrum Kultury w Przelewicach (dokładne informacje na plakacie);
  2. Zorganizowanie wyjazdów wszystkich uczniów Gminy Przelewice – od przedszkola, klasy „O” i 1-6 kl. szkoły podstawowej i gimnazjum, a także grupy dorosłych mieszkańców do miejsc kultury w Szczecinie (Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie i Teatru Lalek Pleciuga ).

  Projekt „Przelewickie spotkania z kulturą”, realizowany w ramach programu Kultura Dostępna, jest dofinansowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego kwotą 31 000 zł, co stanowi 89,97% wartości budżetu projektu (Całkowity koszt projektu to 34 455 zł).

  Projekt będzie realizowany w miesiącach od września do grudnia 2015 r.

Menu strony

 • Wspólny Region
  Wspólne Cele

  logo projektu

  Współfinansowane przez Unię Europejską
  (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego)

  Partner w projekcie: "Zamierzenie modelowe Sieć Atrakcji POMERANIA"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia