logo OGRÓD DENDROLOGICZNY PRZELEWICE

Aktualności

 • 10GRU

  2015

  24 grudnia 2015 r. dniem wolnym

  Zarządzeniem Dyrektora Ogrodu Dendrologicznego w Przelewiach dzień 24 grudnia 2015 r. jest dniem wolnym od pracy w zamian za święto przypadające w sobotę tj. 26 grudnia 2015 r. W tym dniu Ogród oraz Szkółka Drzew i Krzewów będą nieczynne. Przepraszamy za utrudnienia.

 • 07GRU

  2015

  Sprzedaż Drzewek Świątecznych

 • 02LIS

  2015

  Szkolenie dla małych i dużych gospodarstw rolnych

  OGŁOSZENIE

  ZACHODNIOPOMORSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO
  w Barzkowicach TZD Pyrzyce i Urząd Gminy w Przelewicach

  zapraszają na szkolenie, które odbędzie się
  w dniu 18.11.2015 r. o godz. 10.00 
  Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach

  WSTĘP WOLNY!

  Temat szkolenia:

  1. PROW 2014-2020 - cele i priorytety Programu (modernizacja gospodarstw rolnych, restrukturyzacja małych gospodarstw, premie dla ,łodych rolników, płatności dal rolników przekazujących małe gospodarstwa, premie narozpoczęcie działalności pozarolniczej, rozwój usług rolniczych),
  2. Zobowiązania rolników wobec Agencji Nasiennej,
  3. Odnawialne źródła energii - Ogniwa fotowoltaniczne.

  TZD Pyrzyce
  Waldemar Malanowski

 • 16PAŹ

  2015

  Dzień Nauczyciela w Przelewicach

  14 października br. z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach odbyło się uroczyste spotkanie nauczycieli, obecnych i byłych pracowników administracji i obsługi placówek oświatowych z terenu gminy.

  Na zaproszenie Wójta Gminy w spotkaniu uczestniczyli: wiceprzewodniczący Rady Gminy Marian Świderski, z-ca wójta Zbigniew Kupisz i dyrektor Ogrodu Beata Osińska oraz proboszczowie pełniący posługę kapłańską na terenie gminy.

  Wójt Gminy Miecysław Mularczyk do zaproszonych gości skierował serdeczne podziękowania m.in. za trud codziennej pracy włożony w proces nauczania i wychowania dzieci i młodzieży. Podziękował również dyrektorom szkół za bardzo dobrą współpracę, wręczając zasłużone nagrody. Życzył wszystkim wielu sukcesów, tych na płaszczyźnie zawodowej, jak i  w życiu osobistym oraz dużo zdrowia i kolejnych pięknych i szlachetnych pomysłów, które dają się urzeczywistnić. Serdeczne życzenia dla wszystkich przekazał również wiceprzewodniczący Marian Świderski.

  Listy gratulacyjne i nagrody od Pana Wójta Gminy otrzymali także:

  • p. Teresa Wierzbowska za wzorowe prowadzenie zajęć dydaktycznych, opiekuńczych i wychowawczych, rozwijanie zainteresowań i uzdolnień uczniów, współpracę z partnerską szkołą w Niemczech oraz za inicjatwy podejmowane na rzecz środowiska lokalnego;
  • p. Edyta Kozdraś za uzysanie wysokich  wyników w nauce przez uczniów szkoły;
  • p. Halina Niewiadomska i p. Stanisław Warejko za rzetelność i sumienność w pracy dydaktyczno-wychowaczej oraz zaangażowanie na rzecz mieszkańców gminy.

  W trakcie spotkania zaprezentowany został ciekawy program artystyczny w wykonaniu dzieci, uczęszczające na zajęcia do GCK-u w Przelewicach,  a przygotowany przez p. Annę Roman i p. Krystynę Nawój.  

  Całość spotkania przebiegała w miłej i serdecznej atmosferze, organozatorzy zapewnili również dla wszystkich obiad i słodki poczęstunek.

  Anna Garzyńska

Menu strony

 • Wspólny Region
  Wspólne Cele

  logo projektu

  Współfinansowane przez Unię Europejską
  (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego)

  Partner w projekcie: "Zamierzenie modelowe Sieć Atrakcji POMERANIA"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia