logo OGRÓD DENDROLOGICZNY PRZELEWICE

Aktualności

 • 02PAŹ

  2015

  Promocja! Tylko do końca października!

 • 23WRZ

  2015

  Kondolencje

 • 09WRZ

  2015

  Rusza projekt "Przelewickie spotkania z kulturą"

  Projekt „Przelewickie spotkania z kulturą” jest skierowany do wszystkich mieszkańców Gminy Przelewice i polega na stworzeniu kompleksowej oferty kulturalnej obejmującej dwa moduły:

  1. Zorganizowanie wydarzeń kulturalnych na terenie Gminy Przelewice – koncerty odbędą się w Pałacu Ogrodu Dendrologicznego  i w Gminnym Centrum Kultury w Przelewicach (dokładne informacje na plakacie);
  2. Zorganizowanie wyjazdów wszystkich uczniów Gminy Przelewice – od przedszkola, klasy „O” i 1-6 kl. szkoły podstawowej i gimnazjum, a także grupy dorosłych mieszkańców do miejsc kultury w Szczecinie (Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie i Teatru Lalek Pleciuga ).

  Projekt „Przelewickie spotkania z kulturą”, realizowany w ramach programu Kultura Dostępna, jest dofinansowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego kwotą 31 000 zł, co stanowi 89,97% wartości budżetu projektu (Całkowity koszt projektu to 34 455 zł).

  Projekt będzie realizowany w miesiącach od września do grudnia 2015 r.

 • 28LIP

  2015

  Kondolencje

Menu strony

 • Wspólny Region
  Wspólne Cele

  logo projektu

  Współfinansowane przez Unię Europejską
  (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego)

  Partner w projekcie: "Zamierzenie modelowe Sieć Atrakcji POMERANIA"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia