logo OGRÓD DENDROLOGICZNY PRZELEWICE
 • 29LUT

  2016

  Warsztaty

  Warsztaty

  Realizujemy zajęcia warsztatowe w oparciu o zasoby przyrodnicze Ogrodu. Grupa warsztatowa może liczyć do 30 osób. Oprócz wymienionych na stronie proponujemy w indywidualnych przypadkach także inne tematy warsztatów.

  Opłata za udział w typowych warsztatach jest taka jak przy zwykłych zajęciach terenowych. W innych przypadkach cena kalkulowana jest zależnie od czasu trwania zajęć oraz zużycia materiałów i pomocy dydaktycznych.

  Realizacja określonych rodzajów warsztatów jest zależna od pory roku i dostępności materiału roślinnego.

   

  • Albumy przyrodnicze, zielniki – uczestnicy wykonują album przy użyciu różnych technik z materiałów roślinnych, papieru itp. Przy okazji omawiane są części roślin i jakie spełniają one funkcje. Wymagane jest zdjęcie lub zdjęcia dowolnego formatu, które przywożone są ze sobą. Samodzielne wykonywanie kart zielnikowych.
  • Stroiki świąteczne – uczestnicy zapoznają się z tradycjami i symbolami Świąt Bożego Narodzenia oraz wykonują ozdoby świąteczne; wieńce, stroiki używając do tego materiału roślinnego
  • Roślinne maty i makatki - wykonywanie przedmiotów użytkowych nie tylko z wikliny ale także z gałęzi i traw, maty, plecionki, kosze.
  • Wianki na wodzie – wykonywanie wianków z użyciem różnego materiału roślinnego
  • Sztuka narysów kwiatowych - zasady tworzenia i odczytywania narysu kwiatowego, narysy w wersji artystycznej, zastosowanie we wzornictwie.

   

  Zarezerwuj termin już teraz 91 56 43 080

Menu strony

 • Wspólny Region
  Wspólne Cele

  logo projektu

  Współfinansowane przez Unię Europejską
  (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego)

  Partner w projekcie: "Zamierzenie modelowe Sieć Atrakcji POMERANIA"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia