logo DENDROLOGICAL GARDEN IN PPRZELEWICE

News

 • 12PAŹ

  2017

  Plener malarski 2017

  Plener malarski "Ogrody Tysiąca Barw" zakończył się wernisażem w sobotę i wystawą prac w niedzielę. Obrazy odjechały wraz z artystami, a nam pozostały wspomnienia, wrażenia i zdjęcia. Zapraszamy do obejrzenia fotograficznej relacji z pleneru: obiektywy uchwyciły artystów przy pracy, podczas spacerów i posiłków, gotowe obrazy i oczywiście sam wernisaż. Na deser zdjęcia ze wspólnego z mieszkańcami Przelewice malowania obrazu w niedzielę. 
  Zdjęcia udostępniła Katarzyna Mielcarek za co bardzo dziękujemy. A artystów zapraszamy do częstszych odwiedzin - przyroda właśnie chwyta pędzel jesiennych przebarwień i z dnia na dzień zmienia kolorystykę arboretum.
   

 • 06PAŹ

  2017

  Wernisaż

 • 06PAŹ

  2017

  Szkody po Ksawerym

  Dziś - 6.10.2017 - od rana sprzątamy po Ksawerym. I jeszcze długo sprzątać będziemy. Połamane gałęzie, kilka wykrotów, na szczęście szkód w kolekcji jest mniej niż mogliśmy się spodziewać po sile i kierunku wiatru. Kilka przykładów na zdjęciach.

 • 04PAŹ

  2017

  Plener malarski "Ogrody tysiąca barw..."

  "Ogrody Tysiąca Barw..." już częściowo zmaterializowały się na płótnach, a artyści pilnie pracują nad kolejnymi obrazami.

  W najbliższą sobotę o 16.30 każdy, kto akurat będzie w Ogrodzie Dendrologicznym, będzie miał niepowtarzalną szansę uczestniczenia w wernisażu i obejrzenia wszystkich prac. Tym, którzy nie zdołają się pojawić u nas tego dnia proponujemy wizytę w niedzielę - wystawa obrazów potrwa do godziny 17.00.

  Wstęp na wernisaż i późniejszą wystawę jest w ramach biletu wstępu do Ogrodu.

  Zapraszamy.
   

Page menu

 • Common region
  Common targets

  logo projektu

  Co-financed by the European Union
  (European Regional Development Fund)

  Partner in project: "The target of Attraction Network Model POMERANIA"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia