logo OGRÓD DENDROLOGICZNY PRZELEWICE
 • 02SIE

  2017

  Spotkanie z poezją Krystyny Nawój

  Miłośnicy poezji mieli okazję spędzić niedzielne popołudnie z naszą lokalną poetką Krystyną Nawój. Spotkanie odbyło się 30 lipca br. w pałacu przelewickiego Ogrodu.

  Pani Krystyna rozpoczynając spotkanie starała się wprowadzić wszystkich w radosny i pełen ciepła nastrój, czemu też sprzyjała piękna i słoneczna pogoda. I rzeczywiście, uśmiechu i radosnej atmosfery nie brakowało. Podziękowała również za przybycie na spotkanie z jej poezją.

  Pani Krystyna jest osobą pełną ciepła i emanuje radością, co ma odbicie w jej twórczości. Wiele utworów poetki nawiązuje do motywu miłości.  Ale pisze również o innych rzeczach, które wzbudzają emocje, fascynują i  poruszają.   Swoją  prezentację  poezji autorka wzbogaciła grą na gitarze przez p. Bogdana Laskowskiego.

  Pani Krystyna ma już swój własny wydany tomik  wierszy. Niewielką ich część zaprezentował podczas niedzielnego  spotkania. Podziw publiczności wzbudził fakt, że wszystkie prezentowane utwory autorka samodzielnie wyrecytowała.

  Spotkanie uświetnił występ gry na saksofonie p. Pawła Baszaka i  na gitarze p. Krzysztofa Grytneri.

  Wszyscy, którzy wystąpili podczas spotkania poetyckiego, nagrodzeni zostali gromkimi brawami. Gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów w odkrywaniu piękna i tajemnicy poezji.

  Anna Garzyńska

Menu strony

 • Wspólny Region
  Wspólne Cele

  logo projektu

  Współfinansowane przez Unię Europejską
  (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego)

  Partner w projekcie: "Zamierzenie modelowe Sieć Atrakcji POMERANIA"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia