logo OGRÓD DENDROLOGICZNY PRZELEWICE
 • 19STY

  2016

  Oprowadzanie

  Oprowadzanie

  Oprowadzanie po Ogrodzie w wersji podstawowej trwa około 90 minut, nie dłużej niż 2 godziny zegarowe. Wersja skrócona trwa 45-60 min. Maksymalna liczba uczestników 50 osób.Czas trwania zależny jest od kondycji zwiedzających i preferowanego przez nich tempa oraz dodatkowych postojów na życzenie zwiedzających.  Każdy prowadzący dobiera trasę i szczegóły przekazywanych treści indywidualnie do grupy i aktualnych warunków.

  Usługę oprowadzania realizują pracownicy Ogrodu. Oprowadzanie rezerwuje się telefonicznie lub na piśmie (faks, e-mail) na konkretny dzień i godzinę. Zrealizowanie usługi z przesunięciem czasowym, np. z powodu znacznego spóźnienia się grupy, jest możliwe tylko jeśli nie będzie to kolidowało z innymi rezerwacjami i z bieżącymi obowiązkami pracownika.

  Cena: wersja podstawowa - 100 zł od grupy
  wersja skrócona - 50 zł od grupy + bilety wstępu do Ogrodu dla każdego uczestnika według aktualnego cennika.

   

  • Oprowadzanie ogólne - obejmuje podstawowe informacje dotyczące historii i zasobów przyrodniczych arboretum.  Prowadzący dobiera trasę do pory roku i warunków pogodowych. Prezentowane są rośliny najatrakcyjniejsze w danej porze roku. Trasa przejścia to 2-3 km.
  • Oprowadzanie pod kątem historii - prowadzący przedstawia historię obiektu w oparciu o wystawę w pałacu oraz prezentuje zachowane układy kompozycyjne i elementy architektoniczne. Trasa przejścia to 2-3 km.
  • Oprowadzanie przyrodnicze - prowadzący przedstawia najcenniejsze zasoby przyrodnicze arboretum. Zwiedzający informacje o historii mogą uzupełnić wcześniej lub po zwiedzaniu zapoznając się z wystawą i publikacjami na stronie internetowej. Trasa przejścia to ok. 3-4 km.
  • Oprowadzanie po oranżerii - osobne półgodzinne zwiedzanie oranżerii na terenie folwarku. Na życzenie grupy oprowadzanie po oranżerii można włączyć w podstawowy program zwiedzania z zastrzeżeniem znacznego skrócenia spaceru po parku.

   

  Zarezerwuj termin już teraz 91 56 43 080

Menu strony

 • Wspólny Region
  Wspólne Cele

  logo projektu

  Współfinansowane przez Unię Europejską
  (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego)

  Partner w projekcie: "Zamierzenie modelowe Sieć Atrakcji POMERANIA"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia