logo OGRÓD DENDROLOGICZNY PRZELEWICE
 • 29KWI

  2021

  Wynajem pomieszczeń

  Obecnie Pałac w Przelewicach jest wyłączony z użytku z powodu kompleksowych remontów modernizacyjnych. 

  XIX w. Pałac zostanie dostosowany do wydarzeń konferencyjno-szkoleniowych. W obiekcie docelowo powstanie 16 pokoi trzyosobowych z niezbędnym wyposażeniem. Sala konferencyjna ma stanowić nowoczesną, multifunkcyjną przestrzeń (konferencyjno-audytoryjną). Projektowane wyposażenie audiowizualne będzie wykorzystywać najnowsze standardy cyfrowe oraz system zintegrowanego sterowania salą.

  Wizualizacja Pałacu w Przelewicach 

  Przebudowana zostanie również piwnica, która nadal będzie pełnić funkcję gastronomiczną. Choć jej położenie nie ulegnie zmianie, będzie ona zdecydowanie większa. Przygotowane zostaną trzy klimatycznie urządzone sale. Do restauracji prowadzić będą dwa zewnętrzne ciągi komunikacyjne, znajdujące się z obu stron pałacowego tarasu. Oba wejścia będą bardzo mocno poszerzone, a jedno z nich przygotowane w taki sposób, aby umożliwić swobodne wejście do restauracji osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich lub rodzinom z małymi dziećmi. Przy Pałacu od strony kas biletowych powstanie ogródek letni. Zacienione miejsce sprawi, że również w upalny dzień z przyjemnością będzie można rozkoszować się kawiarnianymi smakołykami. Dodatkowo naprzeciwko kasy powstanie ogródek grillowy. Piękny taras wraz z otoczeniem stanie się miejscem letniej sceny przeznaczonej do organizacji koncertów i wystaw.

Menu strony

 • Wspólny Region
  Wspólne Cele

  logo projektu

  Współfinansowane przez Unię Europejską
  (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego)

  Partner w projekcie: "Zamierzenie modelowe Sieć Atrakcji POMERANIA"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia