logo OGRÓD DENDROLOGICZNY PRZELEWICE
 • 29CZE

  2023

  Botaniczna Piątka - edycja letnia już wkrótce!

  Botaniczna Piątka to biegi cykliczne organizowane przez pasjonatów biegania w Ogrodach Botanicznych w całej Polsce, m.in. w: Warszawie, Poznaniu, Gdyni, Kielcach, Łodzi, Lublinie…i w Przelewicach. W zawodach mogą wziąć udział wszyscy chętni, niezależnie od wieku. Celem inicjatywy jest popularyzacja biegania i rekreacji ruchowej, a także poznanie walorów przyrodniczych oraz krajobrazowych przelewickiego Ogrodu Dendrologicznego.

  Każdy z uczestników za linią mety otrzymuje pamiątkowy medal, a dla najlepszych przewidziane są nagrody rzeczowe. Patronat honorowy nad zawodami sprawuje Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Pan Olgierd Kustosz. Do dyspozycji odwiedzających jest polana z miejscem ogniskowym oraz kawiarnia ,,Lawenda”, która poza ciastami, aromatyczną kawą i napojami serwuje m.in. lokalne pyszności z grilla.

  Zapisy na bieg są już otwarte, dostępne na stronie
  www.botaniczna5.pl

Menu strony

 • Wspólny Region
  Wspólne Cele

  logo projektu

  Współfinansowane przez Unię Europejską
  (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego)

  Partner w projekcie: "Zamierzenie modelowe Sieć Atrakcji POMERANIA"

 • Linki

  BIP

  BIP

  Kalendarz imprez

  koncerty, wystawy

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia